Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie? Zobacz, czy ktoś go już nie zadał wcześniej! Jeżeli nie będzie go na poniższej liście, nie wahaj się skontaktować ze mną osobiście!

Napisz do mnie!

Pytania i odpowiedzi

Oczywiście. Program wszechstronne ciało, zarówno filar 1 jak i 2 nastawiony jest na poprawę sylwetki oraz sprawności. Nie tylko ułatwi odchudzanie/wyrzeźbienie ciała  ale także pomoże zyskać lepszą sprawność i zwinność.

NIe. Wychodzę z założenia, że gotowa dieta nie sprawdza się długofalowo. Program treningowy uczy jak krok po kroku ułożyć sobie dietę z produktów które się lubi i je na co dzień. Wszystko jest tak przemyślane, aby nauczyć kontrolowania kalorii i makroskładników oraz elastycznego podejścia do odżywiania. Restrykcyjnym dietom mówimy stanowcze NIE!

Program ma różne warianty jeśli chodzi o dostosowanie pod siebie. Już na początku programu określa się cel do którego będzie się dążyć a następnie program można zaadaptować pod własne potrzeby. Zależy Ci bardziej na sprawności? Nie ma problemu. WOlisz rzeźbić? Damy radę. Szukasz treningu uzupełniającego do swojego sportu głównego. Śmiało także możesz korzystać z tych  programów.

Oczywiście. Programy są skierowane także dla osób zupełnie początkujących.

Tego nie wiem. Jeśli masz duże problemy zdrowotne na pewno warto aby konsultować odpowiednią aktywność z specjalistą. Jeśli będzie zielone światło, wtedy możesz działać. Jeśli jednak masz wątpliwości, napisz do nas wiadomość w celu konsultacji.

Oczywiście. Jeśli coś jest niejasne, zawsze służymy pomocą.
Kursy jednak są tak zaplanowane i przemyślane do tego stopnia, że w większości przypadków taki kontakt nie jest konieczny.

To zależy od dyscypliny i poziomu zaawansowania. Jeśli nie wiesz czego w danym momencie CI trzeba zapytaj nas o konsultacje online

Jeśli marzy Ci się sylwetka kulturysty, to przykro mi, ale nasze programy nie będą dla CIebie. Jeśli jednak celujesz w wyrzeźbioną, sportową i sprawną sylwetkę, gdzie zachowany jest balans między rozmiarem mięśni a ich funkcjonalnością wtedy jak najbardziej możesz korzystać z naszych programów.

Nie. Możesz trenować w domu, na powietrzu lub na miejskich siłowniach plenerowych.

Jeśli jednak lubisz, na siłowni też nasze programy znajdą zastosowanie. Wszystko do ustalenia pod siebie.

Każdy program ma opisany niezbędny sprzęt. Staramy się, aby minimalizować jego użycie, ale czasem oczywiście coś jest niezbędne.

Jasne! Prosze o dane do faktury w wiadomości.