a

Chcesz zbudować atletyczną sylwetkę

bez siłowni?

\

Chcesz móc trenować w każdym miejscu tylko z jednym sprzętem?

\

Chcesz nauczyć się elementów sprawnościowych i przejąć kontrolę nad ciałem?

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Forma na kółkach to wymagający, ale bardzo skuteczny program, dzięki któremu poprawisz siłę całego ciała i nauczysz się elementów sprawnościowych, dzięki czemu zbudujesz atletyczną i sprawną sylwetkę niczym gimnastyk.

#
$

Wszystko dostępne po zalogowaniu na nowoczesnej platformie.  Możesz trenować w dowolnym miejscu i czasie.

Dla kogo jest ten kurs?

\

Dla tych, chcą trenować wszędzie (dom, park, wakacje, siłownia)

\

Dla tych, którzy chcą zbudować nieprzeciętną sprawność

\

Dla tych, którzy chcą zbudować atletyczną sylwetkę

chcesz zobaczyć więcej? proszę bardzo!

Przykładowe ćwiczenia 

#
$
Waga Tyłem/Back Lever

Forma na Kółkach

Nie zamierzam Ci obiecywać, że zrobi się samo i będzie prosto i miło…

Większość programów dostępnych w internecie, które wyrabiają sylwetkę, opiera się na siłowni, kulturystyce i jedzeniu kurczaka z ryżem. To jest dobre dla osób, których jedynym celem jest wygląd kulturysty…

Jestem trenerem od 12 lat. W tym czasie poznałem prawdziwe potrzeby swoich klientów i opracowałem metody, które po prostu działają. Zamiast pracować jak kulturysta, pracuj jak gimnastyk! Osiągniesz nie tylko świetną atletyczną sylwetkę, ale też nieprzeciętną sprawność!

 

W czym program Forma na kółkach jest lepszy od innych programów na rynku?

\

Skupia się na funkcjonalnym budowaniu sylwetki i siły

\

Możesz trenować wszędzie!

\

Potrzebujesz tylko jednego sprzętu do treningu

\

Nauczysz się muscle upa, wagi tyłem, skin the cat i innych sprawnościowych ćwiczeń

\

Świetny pod budowanie funkcjonalnej masy mięśniowej

\

Przy okazji atletycznej sylwetki zyskujesz super sprawność!

\

Płacisz tylko raz a dostęp masz na stałe

\

14 dni na zwrot

Ale pamiętaj, bez Twojego zaangażowania i pracy samo się nie zrobi!

Nasz plan działania /
!
h

TYDZIEŃ 1-2

Trening wprowadzający

 

TYDZIEŃ 3 – 11

Budowanie masy i siły mięśniowej 

 

TYDZIEŃ 1-2

Budowanie siły i nauka trudnych elementów

 

LIFETIME

CENA WIDEO PROGRAMU

  • Długość treningu: 60 minut
  • Rodzaj filmu w kursie: pojedyncze filmy instruktażowe
  • Ilość dni w tygodniu: 3-4
  • Potrzebny sprzęt: Koła gimnastyczne
  • Cel: świetny pod budowanie funkcjonalnej masy mięśniowej

249.00 

Najniższa cena z 30 dni: 249.00 .

ROZPOCZNIJ KURS

Gwarancja

Nic nie ryzykujesz!

Wypróbuj ten program przez 2 tygodnie, a zobaczysz, że Twoje zakresy ruchu się poprawią, w stosunku do pierwszego dnia. A co dopiero po 8 tygodniach programu! W razie czego masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny. Dosłownie zero ryzyka.

 Oni już zaufali 
!
#
$

Kamil

Systematyczność treningów i dni nieterminowych. Start kursu zgrał mi się ze zmianą pracy. Godzinne przerwy pomagają w szybkich treningach na lokalnej siłowni oraz nabijaniu kroków. Schudnięcie, cały czas z tym działań. Ćwiczę od miesiąca, więc obecnie zrzuciłem treść jelitowa. Nie poddaje się 😊 Treningu nie dla mnie, do tej pory wolałem chodzić na siłownię i ćwiczyć z ciężarami. Dawały mi więcej motywacji, trening w domu nigdy nie „pociągał mnie”. Kurs ma wszystko super rozpisane więc jest łatwiej motywować się. Dodatkowym plusem jest e-book z dietą, wszystkie posiłki są super fajnie ułożone, co motywuje mnie oraz moją żonę do gotowania wg listy.

Bartek

Z programu zdecydowałem się skorzystać ze względu na siedzącą pracę i ból kręgosłupa. Udało mi się rozruszać plecy, nogi a przede wszystkim sztywność bioder co przełożyło się na większy zakres przy przysiadach na siłowni. Generalnie bardzo polecam, efekty widziałem już po 2 tygodniach, a po 6 czułem się w swoim ciele jak 10 lat wcześniej:)

Arek

W czasie pandemii Covid-19 postanowiłem skorzystać z programu online na stronie czlowiekuruszsie.pl — wszechstronne ciało 2. Entuzjazmu na początku nie było, postanowiłem jednak kontynuować. Po kilku tygodniach zaczęły się zmiany wzrost siły, mobilności❤️💪. Potem były następne programy od Damiana. Forma zaczęła rosnąć jak nigdy. Nauczyły mnie jak trenować, nie cwiczyć.🙏

maciek

Zawsze chciałem mieć nie tylko dobrze wyglądające, ale przede wszystkim sprawne ciało. W pewnym momencie zacząłem intensywnie szukać rozwiązań w internecie, dzięki czemu trafiłem na „Człowieku rusz się”, gdzie Damian Bugański podchodzi w bardzo holistyczny sposób do rozwoju fizycznego. Później poznałem go osobiście i zrozumiałem jedno. Damian w swoich kursach zwyczajnie dzieli się ze światem swoim sposobem życia, uczy jak żyć na pełnej petardzie!

Dlaczego mój program?

Nazywam się Damian Bugański, z wykształcenia jestem magistrem wychowania fizycznego o specjalizacji gimnastyka korekcyjna. Od 10 lat jestem trenerem oraz szkoleniowcem, a w swojej pracy staram się pokazywać jak być zdrowym, sprawnym a przy okazji dobrze wyglądać bez popadania w fit skrajności. Prowadzę kanał na YouTube oraz portal czlowiekuruszsie.pl gdzie dzielę się wiedzą z zakresu treningu, odżywiania oraz aktywnego stylu życia.

Ćwiczenia w moich programach treningowych są ułożone na bazie wieloletniego doświadczenia i są przedstawione i omówione w sposób dokładny. Jeśli jednak ktoś jest po kontuzji i znajduje się w stanie ostrym, program absolutnie nie jest lekarstwem na wszystkie dysfunkcje. Nie jest to też specjalistyczny zestaw terapeutyczny. Jeśli masz bardzo specyficzny problem ze swoim ciałem, udaj się do fizjoterapeuty. Jeśli masz poważne problemy ze swoim układem ruchu, skonsultuj się najpierw z ortopedą.

Jeśli nie ma stanu ostrego po kontuzji, a lekarz i fizjoterapeuta zaleca ruch, rozciąganie i prace nad stabilizacją dla poprawy ogólnej sprawności – to właśnie znajdziesz w tym programie.

Forma na kółkach/
!

Obierz Kurs Forma na kółkach!

16 tygodniowy program

Skuteczna i sprawdzona formuła oparta 12 letnim doświadczeniem

Łatwy w użyciu i dostępny na każdym urządzeniu

Dostęp do zamkniętej grupy kursantów

Bezpłatny dostęp do każdej aktualizacji

GWARANCJA ZADOWOLENIA

GWARANCJA

Nic nie ryzykujesz!

Wypróbuj ten program przez 2 tygodnie, a zobaczysz, że Twoje zakresy ruchu się poprawią, w stosunku do pierwszego dnia. A co dopiero po 8 tygodniach programu! W razie czego masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny. Dosłownie zero ryzyka.

Kup w zestawie a otrzymasz
kółka gimnastyczne,  które łatwo montuje się w domu!

F.A.Q.

Najczęstsze pytania 

Ile czasu trwają treningi?

Do realizacji programu wystarczą 3-4 godziny tygodniowo

Jaki sprzęt jest potrzebny?

Potrzebujesz kół gimnastycznych. Możesz je zamontować na drążku, na drzewie, lub na naszym systemie montażowym.

Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp jest nieograniczony czasowo

Czy program nada się do budowania masy mięśniowej?

Jeśli uwzględnisz dietę z dodatnim bilansem kalorycznym, to jak najbardziej możesz z tym programem budować mięśnie górnych partii ciała.

Czy ten program pomoże mi schudnąć?

Jeśli dieta będzie z ujemnym bilansem kalorycznym, to jak najbardziej jest to możliwe, że program pomoże wyrzeźbić sylwetkę.

Koszyk1
Całkowita kwota
249.00