Mobilne Ciało2020-09-29T10:15:44+02:00

Mobilne Ciało

Sprawdź efekty

Zwiększ ruchomość ciała z programem Mobilne Ciało!

  • Przeciwdziałaj kontuzjom
  • Zniweluj ból
  • Wejdź na wyższy poziom w swojej dyscyplinie sportowej

Wszystko dostępne po zalogowaniu na nowoczesnej platformie. Możesz trenować w dowolnym miejscu i czasie.

Mobilne Ciało 2.0

Program jest dla osób, które chcą poprawić ruchomość oraz elastyczność swojego ciała. Będzie on świetnym uzupełnieniem treningu głównego dla biegaczy, wspinaczy, zawodników sportów walki, czy osób uprawiających gry zespołowe.

Kup teraz

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Każdy mój program zaczyna się od sprawdzenia, jaki jest poziom z którego startujesz. Z program Mobilne Ciało 2.0 najpierw sprawdzisz ruchomość tylnej taśmy, przedniej, ruchomość bioder, obręczy barkowej oraz kręgosłupa. Następnie dzięki odpowiednio zaplanowanym zestawom poprawisz mobilność w każdej z tych płaszczyzn. NIe możesz dotknąć w skłonie do podłogi? Twoje biodra są tak spięte, że ciężko Ci siedzieć na ziemi z wyprostowanymi nogami? Skorzystaj z programu i zobacz, jak szybko pojawią się postępy.

Co zawiera program?

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Ćwiczenia są ułożone na bazie wieloletniego doświadczenia i są przedstawione i omówione w sposób dokładny. Jeśli jednak ktoś jest po kontuzji i znajduje się w stanie ostrym, program absolutnie nie jest lekarstwem na wszystkie dysfunkcje. Nie jest to też specjalistyczny zestaw terapeutyczny. Jeśli masz bardzo specyficzny problem z swoim ciałem, udaj się do fizjoterapeuty. Jeśli masz poważne problemy z swoim układem ruchu, skonsultuj się najpierw z ortopedą.

Jeśli nie ma stanu ostrego po kontuzji, a lekarz i fizjoterapeuta zaleca ruch, rozciąganie i prace nad stabilizacją dla poprawy ogólnej sprawności – tak, to znajdziesz w tym programie.

Najczęstsze pytania

Ile czasu trwają treningi?2020-09-28T14:07:32+02:00

Trening trwa 25-35 minut i jest prowadzony 5x w tygodniu.

Jak długo mam dostęp do programu mobilne ciało?2020-09-28T14:08:16+02:00

Dostęp jest dożywotnio.

Czy potrzebuję jakiś sprzęt do realizacji programu?2020-09-28T14:08:53+02:00

Do realizacji programu przyda się:

  • Roler (typ rolera nie ma większego znaczenia)
  • Piłeczka tenisowa lub lascrossowa (nie jest obowiązkowa)
  • Dwie taśmy treningowe powerband – jedna bardzo cienka a druga nieco grubsza. Standardowo są to kolory żółty (cienka) i fioletowy (grubsza)
Czy jeśli mam siedzącą pracę i nie uprawiam żadnej aktywności, ten program pomoże mi odbudować sprawność?2020-09-28T14:11:27+02:00

Mobilne Ciało to raczej dodatek do większego procesu. Sama mobilność to jedynie element sprawnego ciała. Jeśli chcesz poprawić swoją formę w szerszym kontekście, polecam zacząć od programu Wszechstronne Ciało filar 1, lub Połączyć Wszechstronne Ciało filar 1 i Mobilne Ciało 2.0.

Go to Top