Grupa treningowa

Grupa treningowa

Prowadzę w Krakowie autorskie zajęcia movement. Zajęcia są w małych grupach ( maks 8 osób) i odbywają się w przyjaznej atmosferze. Czas jednego treningu to 1.5h a zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Miejsce treningu jest różne – czasem to sala treningowa na siłowni, czasem zajęcia są w plenerze a czasem na sali gimnastycznej. Wszystko zależy od wizji prowadzącego oraz ambicji grupy. Dodatkowo wszyscy stali bywalcy mogą liczyć na wsparcie w programowaniu pozostałych aktywności fizycznych w skali tygodnia oraz pomoc w doborze odżywiania i suplementacji.

Movement – wszechstronne zajęcia ruchowe nie ukierunkowane na specyficzną dyscyplinę sportową. Czerpiemy z gimnastyki, jogi, sportów walki oraz treningu siłowego, aby tworzyć kuloodporne ciało i zdrowego ducha.

Dla kogo? Dla wszystkich, którzy szukają alternatywy dla typowo siłownianego klimatu gdzie dominuje pompowanie bicepsa i kręcenie kilometrów na bieżni. Dla wszystkich, którzy chcą być sprawniejsi, ruszać się lepiej i zachować zdrowie. Poziom zaawansowania niema znaczenia. Ważne, aby była determinacja i chęć pracy.